Oferta dodatków cukierniczych dla branży spożywczej

serce z czekolady na kanapce

Jesteśmy doświadczonym producentem różnego rodzaju wyrobów cukierniczych – opracowywaniem technologii receptur czekoladek, nadzień, kremów i polew zajmujemy się od ponad 25 lat. Przez ten czas nasze produkty zostały docenione nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Chętnie podejmujemy współpracę z firmami reprezentującymi branżę spożywczą i – podobnie jak my – stawiającymi na wysokiej jakości składniki, proste etykiety oraz znakomity smak.

 

Co wyróżnia naszą ofertę?

Krótkie składy pozbawione oleju palmowego, soli, dodanego cukru, sztucznych barwników i konserwantów uważamy za swoją najlepszą wizytówkę. Stosujemy zdrowsze zamienniki tego typu składników (m.in. olej shea, maltitol), co jednak w żaden negatywny sposób nie wpływa na smak kremów czy pozostałych wyrobów. Poprzez naszą ofertę udowadniamy, że można znaleźć kompromis między zamiłowaniem do słodyczy i chęcią zadbania o dobrą kondycję. Istotną kwestię stanowi też dla nas ochrona środowiska – brak oleju palmowego w słodyczach Sweet Mill jest podyktowany także tym, że nie pozostajemy obojętni na wycinanie olejowców gwinejskich.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Każdy klient biznesowy może liczyć na indywidualne warunki współpracy – zachęcamy do porozmawiania o szczegółach drogą e-mailową, telefoniczną bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego. Z naszej strony zapewniamy doskonałą jakość wszystkich produktów. Pracujemy na bazie unikalnej technologii, a w portfolio dostawców zgromadziliśmy wyłącznie zaufanych partnerów posiadających odpowiednie certyfikaty. Ponadto produkcję organizujemy zgodnie z międzynarodowymi normami (BRC, IFS i FDA), które są miarodajnym i wiarygodnym potwierdzeniem gwarantowanych przez nas najwyższych standardów.

rysunek kobiety

Dane kontaktowe

Sweet Mill

ul. Wierzbowa 8a,

62-025 Trzek

Pon.-Pt. 8.00-16.00

Nadzienia 5L / 10L / 20L

Polewy 5L / 10L / 20L

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło