Oferta kremów bez dodatku cukru i oleju palmowego

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem słodkich kremów i innych wyrobów cukierniczych, które oferujemy w wielu ciekawych wariantach smakowych. Naszą wizytówką są proste składy przyjazne diabetykom, dzieciom oraz wszystkim osobom chcącym zadbać o swoją dobrą kondycję. Zamiast białego cukru stosujemy różnego rodzaju zdrowsze substancje słodzące (maltitol, erytrol), nie używamy też oleju palmowego (zastępujemy go olejem shea i olejem słonecznikowym). Ponadto każdy dostępny u nas produkt nie zawiera soli.

 

Kremy bez oleju palmowego dla dbających o zdrowie i środowisko

Dzięki zamienieniu popularnych słodkich past na kremy bez oleju palmowego można zatroszczyć się nie tylko o swoje zdrowie, ale również o środowisko. Pozyskiwanie oleju palmowego wiąże się z koniecznością wycinania lasów tropikalnych, a co za tym idzie – rujnowania lokalnych ekosystemów i doprowadzania wielu gatunków endemicznych na skraj wyginięcia.

Poza tym trzeba pamiętać, że olej produkowany z palmy oleistej w klasycznych słodyczach często występuje w wersji utwardzonej, będącej źródłem szkodliwych dla organizmu tłuszczów trans. Nasze zamienniki – olej shea i olej słonecznikowy – zapewniają kremom odpowiednią konsystencję, a jednocześnie są bardziej wartościowe pod względem substancji odżywczych.

 

Czym zastępujemy biały cukier?

Biały cukier to nie tylko zbędne kalorie, lecz także duże zagrożenie dla zdrowia. Najlepiej jest więc w ogóle wyeliminować sacharozę z diety, co jednak nie musi oznaczać zrezygnowania z ulubionych przekąsek. Oferowane przez nas produkty nie zawierają dodanego cukru – słodki smak kremów proteinowych, wegańskich, owocowych i innych dostępnych w naszym sklepie pochodzi z cukrów naturalnie występujących w składnikach. Słodzimy też maltitolem lub erytrolem, czyli słodzikami uważanymi za zdrowszą i mniej kaloryczną alternatywę sacharozy.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło